banner

Dopis BezFaulu kategorie U11 a U12


23.09.2019 - Oldřich Sládek
počet přečtení: 225
vytvořeno 23.09.2019, upraveno 23.09.2019

 

 

ORIGINÁL DOPISU ZDE

 

Dobrý den,

Díky kladným odezvám na kampaň Bezfaulu, kterou jsme spustili v loňském roce, budeme v této formě upozornění na situaci v hledištích pokračovat.

Stejně jako v minulosti jsme si pro Vás připravili drobné dárkové předměty a žádáme Vás o jejich distribuci směrem k rodičům v hledištích.

Připravili jsme následující dárkové předměty:

• přívěšek dres,

• silikonový náramek,

• samolepka na auto,

• klapačka fandění s potiskem,

• papírové tleskátko s potiskem,

• šňůrky na krk s potiskem.

Krátká rekapitulace: principem kampaně je to, abychom rodiče upozornili na nežádoucí fakt nevhodného chování v hledištích. Jedním z nástrojů je i rozdávání dárkových předmětů rodičům v hledišti při zápase. Tyto dárkové předměty k Vám do klubu brzy dopravíme a žádáme Vás, aby v každém kole kategorií U11 a U12 (někde se hrají dva zápasy za den se stejným soupeřem, proto mluvíme o kole a nikoliv o zápase) dali děti (hráči/hráčky) bezprostředně před začátkem zápasu jeden dárkový předmět rodičům v hledišti.

Jak je z výčtu dárkových předmětů patrné, měli byste dostat dárky na 6 kol, vždy pro 15 dětí na jedno kolo.

Dále jsme připravili trika s logem pro zapisovatele u stolku a žádáme Vás o jejich distribuci Vašim zapisovatelům tak, aby měl zapisovatel vždy triko na zápase na sobě. Posíláme odděleně od dárkových předmětů.

V neposlední řadě k Vám dopravíme plakáty a rádi bychom Vás požádali o jejich vyvěšení na nástěnky klubu v tělocvičnách, v halách a ve školách, pakliže zde děláte nábory. Také bychom Vás chtěli požádat, aby prvním dárkovým předmětem na prvním domácím zápase bylo papírové tleskátko.

Další distribuci necháme na Vás, jen žádáme o dodržení pravidla, že vždy na jedno domácí kolo v kategorii U11 a U12 připadá jeden typ předmětu. Zde uvádíme základní myšlenku kampaně:

Předem děkuji za Vaši spolupráci.

Michal Konečný

Generální sekretář

 

 

 

Všechny zprávy

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

HomeCredit

HomeCredit
www.homecredit.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz