banner

Provedeno rozlosování soutěží 2022/2023


06.07.2022 - Oldřich Sládek
počet přečtení: 329
vytvořeno 06.07.2022, upraveno 06.07.2022

Soutěže řízené oblastí STM

Organizace školního roku 2022/2023 - MŠMT - PRÁZDNINY DĚTÍ

Přihlášená družstva a systémy soutěží 2022/2023 

Termínová listina 2022/2023

Dokumenty soutěží STM

vše podrobně po jednotlivých kategoriích:  https://olo.cbf.cz/souteze.html

PRO ŘÍZENÍ SOUTĚŽÍ JE VYDÁN ZÁVAZNÝ ROZPIS SOUTĚŽÍ, KDE JSOU DOKUMENTY K SOUTĚŽÍM. 

Muži:

Dlouhodobá soutěž 11 družstev DOMA/VENKU, VÍTĚZ POSTUP

 

Ženy:

Spojená soutěž oblastí STM + SM

Řídí oblast Severní Morava 

+ o Přeborníka STM /započítávají se utkání z SM LIP+OL=postup/

 

U 13 chlapci:

Dlouhodobá soutěž 7 družstev 

Základní část - 2 utkání v jeden den, DOMA/VENKU

Vítěz na NF

řídí oblast Střední Morava. 

 

U 12 chlapci:

Dlouhodobá soutěž 8 družstev 

Základní část - 2 utkání v jeden den, DOMA/VENKU

Vítěz na NF

řídí oblast Střední Morava. 

 

U 11 chlapci:

Dlouhodobá soutěž 7 družstev 

Základní část - 2 utkání v jeden den, DOMA/VENKU

Vítěz na NF

řídí oblast Střední Morava. 

 

U 10 chlapci:

Dlouhodobá soutěž 6 družstev 

Základní část - 2 utkání v jeden den, DOMA/VENKU

řídí oblast Střední Morava. 

 

NRL

U 19 chlapci:

Základní část utkání ve dvojicích o víkendu DOMA/VENKU

po 14 dnech v termínech U19.

Poté play off /9.družstvo v pořadí končí/

DOMA/VENKU, druhé utkání vždy u lépe umístěného v základní části, 1. kolo Play off = 8.-1., 7.-2.,6.-3., 5.-4.

2.kolo Play off = vítězové 1.-8./4.-5. a 2.-7./3.-6. a poražení 1.-8./4.-5. a 2.-7./3.-6.

Finále = vítěz o 1.-2.místo, poražení o 3.-4.místo, stejně tak o 5.-6.místo a 7.-8.místo 

základní část 10 termínů + 1.kolo play off 1 termín SO+NE  + 2.kolo play off 1 termín SO+NE + finále 1 termín SO+NE = 13 termínů

Konec soutěže 30.4.23   Soutěž řídí oblast Střední Morava

 

 

U 17 chlapci:

POZOR!

Kategorie U17 - kadeti skupina F bude doplněna o družstvo Sokol Podolí!

Systém je upraven!!!! viz níže

Základní část - 1 utkání víkend, DOMA/VENKU 

po 14 dnech v termínech U17.    

Utkání s doplněným družstvem Sokol Podolí bude odehráno tak, že do každého kola bude vloženo utkání a soupeř Podolí v jednom víkendu odehrají utkání v sobotu i neděli!

Družstva SK Žabovřesky B, Basket Kohouti a Sokol Podolí odehrají vzájemná utkání ve volných termínech.

Poté 7. družstvo skupiny F v pořadí končí a neúčastní se nadstavbové části tzn. celkové umístění 13.místo!                              

Pro ostatní družstva následuje finálové propojení s oblastí SM soutěže o umístění nadstavba skupiny o 1.-4., 5.-8. a 9.-12. místo se započítáním výsledků ze základní části, utkání se odehrají sobota doma, odveta neděle venku ve 4 termínech.

Každá oblast si řídí jednu základní skupinu.

konec soutěže 7.5.23, Finále řídí oblast Střední Morava.

 

U 15 chlapci: 

Základní část - 1 utkání víkend, DOMA/VENKU

po 14 dnech v termínech U15.                                   

Následuje finálové propojení s oblastí SM soutěže o umístění nadstavba skupiny o 1.-4., 5.-8. a 9.-12. místo se započítáním výsledků ze základní části,

Sobota doma, odveta neděle venku + 4 termíny

Každá oblast si řídí jednu základní skupinu.

konec soutěže 14.5.23, Finále řídí oblast Severní Morava.

 

U11 + U12 + U13 dívek budou odehrány v každé kategorii 3 turnaje přihlášených účastníků

 

Soutěže řízené oblastí SM  /Spojená soutěž oblastí STM + SM/

Ženy                                      Olomouc, Lipník               rozlosování

NRL U 19 + U 17 dívky      Šumperk, Zlín, ValMez     rozlosování

NRL U 15                              Prostějov, Přerov              rozlosování

U13 minižačky                    OSK, Zlín                             rozlosování

U12 minižačky                    OSK, Mohelnice                rozlosování

U11 minižačky                    Zlín                                       rozlosování

 

Do oblasti JM všechny minižačky Prostějova

 

Všechny zprávy

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz